KONST / Ramar / Tavelram 3467210

nr 346 7210

Tavelram

Barock, 1700-tal, 65x53

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 7 februari 2005

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.